Ana sayfa MULTIMEDIA FOTO GALERİ Daddy Cool

Daddy Cool

0

1

“Bu seri babamın mücadelesi, O’na olan hayranlığım ve bir ailenin ettiği sessizlik yeminiyle ilgiliydi. Seri için seçtiğim fotoğraflar 2014 senesinden 2017 senesine kadar devam ediyor. Bu seri ortaya çıkarken düşünerek, planlayarak çekmemiştim. Bir sağır olarak iletişimi sözlü değil de anlık çekilen fotoğraflarla kurmayı tercih ediyorum. Bundan dolayı fotoğraflar anlık olarak telefonla çekildi.”

2

3

4

5

6

7Ecem Güler, Biyografi

1990 tarihinde Sakarya’da doğdu. Kocaeli Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde Resim Bölümü’nü bitirdi. Bahçeşehir Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Fotoğraf Bölümü’nden mezun oldu. 2015’ten beri Serdar Tanyeli’nin asistanlığını yap- makta. Aynı zamanda ürün fotoğrafçılığı yapıp, thehubvs oluşumu olarak reklam için retouch işleri yapmaktadır. 

8

Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde “Sanayi Mahallesi” projesiyle “Aramızda / Between Us” sergisine, “DADDY COOL” projesiyle “BAU Young Artist III / Metaphoric” sergisine ve “Mnemonikos” projesiyle “Oblivion” sergisine katıldı; sınırlı sayıda DADDY COOL serisi kitabı basıldı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.